01.12.2019 | Tides From Nebula + ROSK / Katowice / Królestwo

MegaClub Events zaprasza na koncert Tides From Nebula, w ramach trasy „From Voodoo To Zen Tour”!

Zagrają:
TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny
+
ROSK (Polska) post black metal

Kiedy: 1 Grudnia 2019
Gdzie: Katowice @ Królestwo, im. gen. Jerzego Ziętka 1, Rondo,
Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Bramy 18:00 // Start 19:00
Organizator: MegaClub Events

Tides From Nebula to polska ekipa instrumentalistów, która zawiązała się w 2008 roku. Ostatnią pełnowymiarową produkcją muzyków jest dotychczas płyta „Safehaven” z 2016 roku, wydana nakładem wytwórni Mystic Production.

Po trzyletniej przerwie zespół powraca z nowym albumem – pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Album nosić będzie tytuł „From Voodoo To Zen” i ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV). Premiera płyty planowana jest na 20 września 2019 roku, a już dziś, zobaczyć można okładkę wydawnictwa i jego tracklistę.

Tracklista albumu Tides From Nebula – „From Voodoo To Zen”:
1. Ghost horses
2. The new delta
3. Dopamine
4. Radionoize
5. From voodoo to zen
6. Nothing to fear and nothing to doubt
7. Eve White, Eve Black, Jane

Warszawski zespół Tides From Nebula zobaczymy na żywo już jesienią, podczas trasy promującej album – „From Voodoo To Zen Tour”. Kapela zagra w sumie 20 koncertów w całym kraju, rozpoczynając tournee w Elblągu, a kończąc w Białymstoku. W roli gościa specjalnego trasy zaprezentuje się zespół ROSK.

Bilety na koncert już dostępne:
🎟 Biletomat.pl / Going.pl / Ticketmaster.pl

[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj.
🎟 Biletomat.pl / Going.pl / Ticketmaster.pl

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are 🎟 Biletomat.pl / Going.pl / Ticketmaster.pl

🎵 TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny:

Przez kilkanaście lat Adam Waleszyński (gitara), Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Przemek Węgłowski (gitara basowa) i Tomasz Stołowski (perkusja), pod nazwą Tides From Nebula tworzyli kapitalną, instrumentalną muzykę, która balansowała gdzieś pomiędzy post rockiem, rockiem progresywnym. Dźwiękami pisali w naszych głowach przepiękne historie, od których trudno było się słuchaczowi oderwać. Ułożyli je w albumy „Aura” (2009), „Earthshine” (2011), który powstał przy współpracy ze światowej sławy kompozytorem muzyki filmowej Zbigniewem Preisnerem, „Eternal Movement” (2013), „Safehaven” (2016; 13. miejsce na OLIS-ie). Czemu czas przeszły? Bo w styczniu 2019 roku z TFN z przyczyn osobistych pożegnał się Adam.

Bez obaw, Maciek, Przemek i Tomek będą grać dalej. Będą zabierać słuchacza w podróż w przestrzeń kosmiczną, uspokajać go, niepokoić mocnym uderzeniem. Zarówno polskiego fana, jak i zagranicznego, bo Tides From Nebula miała już nie raz okazję zaprezentować swoje „filmy” bez dialogów w wielu krajach europejskich.

Sprawdź, jeśli lubisz: Pink Floyd, Riverside, Isis…

https://tidesfromnebula.com/
https://www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=n9_pIla12qA

🎵 ROSK (Polska) post black metal:

ROSK to powstały w 2014 roku sekstet ze stolicy, którego muzycy używają inicjału zamiast imion, nazwisk, czy pseudonimów. Najwyraźniej przyjęli, że najważniejsza jest muzyka, a nie personalia. Na muzykę za to uwagę zwrócić koniecznie trzeba, bo warszawska formacja fantastycznie przemieszała post metal, black metal oraz ambientową elektronikę. Jeśli w tym momencie w głowie pojawiły wam się nazwy Blindead, Amenra, czy Thaw, idziecie dobrym tropem. Zresztą, sekstet miał nawet okazję supportować pierwszą z wymienionych grup.

ROSK zwraca dużą uwagę na wizualny aspekt koncertów, na hipnotyczny aspekt swojej muzyki. Doprawia ją również nutą słowiańskiej melancholii, co w rezultacie daje niesamowitą całość. Debiut płytowy warszawskiej kapeli, „Miasma” z 2017 roku, zebrał entuzjastyczne recenzje. Oceniający materiał na Metal Archives, zatytułował swoją recenzję krótko: „Masterpiece!”. I z pewnością nie przesadził.

Sprawdź, jeśli lubisz: Blindead, Amenra, Oathbreaker…

https://www.facebook.com/roskband/
https://www.youtube.com/watch?v=OlNjiSft_4w

Title Address Description
rondo Ziętka 1, 40-121 Katowice, Polska

Królestwo Club & Restaurant

Rondo Ziętka 1
40-1221 Katowice

Kontakt:

Bar/bilety: +48 508 392 930
Catering/dla firm: +48 788 743 910
krolestwo.silesia@gmail.com


Created by 

Title Address Description
rondo Ziętka 1, 40-121 Katowice, Polska

Królestwo Club & Restaurant

Rondo Ziętka 1
40-1221 Katowice

Kontakt:

Bar/bilety: +48 508 392 930
Catering/dla firm: +48 788 743 910
krolestwo.silesia@gmail.com


Created by